Brandon LeeI

Brandon Bruce Lee

8,7
1 741 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brandon Lee

jak mogło do tego dojść by na planie filmu '' przez przypadek '' załadowano prawdziwe kule bo broni.

Coś tu śmierdzi.

helsinger

Zanim coś palniesz to poczytaj. W broni znajdował się jeden ostry nabój, który nie został wyjęty po scenach z ostrą amunicją.

mongoloid

Jeden pies czy to czytałem czy nie chodzi o to samo.
Może się nie znam i nie wiem o co chodzi ale taki błąd na planie filmu,sorka ale sprawdzenie czy w broni nie ma ostrej amunicji to raczej priorytet.osobiście bym to sprawdził ze sto razy.

helsinger

a po drugie piszę się zabójstwo

dawid10809

faktycznie,dzięki za zauważenie i poprawienie.

helsinger

do usług

helsinger

Ja również nie wierzę w przypadek...ostra amunicja na planie?!Przypadkowo...kto w to wierzy,w dzisiejszych czasach...Przykre,ale to był plan...nie wiadomo kto zaplanował i dlaczego,ale -przypadek- to pojęcie absurdalne w tym przypadku....

Tamilina

Posługując się bronią palną obowiązują pewne zasady postępowania.

Jeśli miał by być to faktycznie wypadek to wyjątkowo niefortunny.

helsinger

Współczuje aktorowi ,który do niego strzelał. Pewnie ma w ciekawostkach: Zabił B.Lee na planie Kruka :/

justareader

Trafne spostrzeżenia jak tego nie ma to może warto dopisać;)

justareader

Ma:)
To chyba najbardziej bezsensowna śmierć o jakiej słyszałam. Nie rozumiem jak można nie sprawdzić broni przed sceną gdzie jeden aktor strzela do drugiego. Broń powinna być obejrzana z każdej strony przez kilka osób gdyby jedna coś przeoczyła. A aktor, który strzelił ma piętno do końca życia. Nie rozumiem też dlaczego nikt nie został ukarany. Przecież ktoś musiał być odpowiedzialny za broń na planie. I ta właśnie osoba powinna pójść siedzieć za niedopilnowanie swoich obowiązków co doprowadziło do śmierci takiego fajnego faceta.

helsinger

Nie wiecie, nie rozumiecie i raczej nie zrozumiecie. Studiuję biografie Bruce Lee od paru dobrych lat i moim okiem patrząc jego śmierć nie była przypadkowa. W razie pytań piszcie. Pozdro! z

użytkownik usunięty
32ywis

Pewnie już sam jesteś mistrzem kung-fu, zen i tai chi. Pewnie kosmos wysłał ci wiedze ws śmierci obydwu Lee

helsinger

Z Brandonem było podobnie.

32ywis

To może wyjaśnisz?

helsinger

Trochę późno piszę, ale to nie były "prawdziwe naboje" jak to piszesz, tylko naboje bez prochu. Ale i tak, nie zdaję sobie z tego sprawy jak twórcy mogli do tego dopuścić. Żeby tego nie sprawdzić to już widoczna głupota twórców/reżysera. No ew. łapówka, żeby wyglądało to na wypadek. Z Brucem Lee, który prawdopodobnie został zamordowany za wyjawienie ciosów czy tam kung fu ogólnie, nie pamiętam. No ale raczej nigdy nie dowiemy się całkowitej prawdy, tak samo jak z 11 września czy tu-154.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones