PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125063}
7,0 38
ocen
7,0 10 1 38
Yi dan qun ying
powrót do forum filmu Yi dan qun ying

... a w końcu to dzieło Johna Woo z jego najlepszych czasów. Wprawdzie nie tylko on podjął się reżyserki, ale jest to dzieło pełne typowych dla niego świetnych zagrywek. Z wszystkich jego filmów zrobionych w Hongkongu (które miałem przyjemność poznać - bo jeszcze nie wszystkie widziałem) "Just Heroes" jest zdecydowanie najbardziej skomplikowany/zawiły fabularnie i jest tu ciut mniej akcji, ale nie jest jej wcale tak mało i oczywiście jak na pana Woo przystało - robi wrażenie. Jest to film o prawdzie i fałszu, o sprytnej manipulacji, która doprowadza do wielu niespodziewanych sytuacji. Pojawia się dużo postaci i dużo znaków zapytania. Gorąco polecam, warto się zapoznać z tym mało znanym dziełem, bo jest dziełem świetnym i z wielką klasą. Stawiam je na równi ze słynnym A Better Tomorrow II, a chwilami niemalże dorównuje genialnemu The Killer. ŚWIETNY!

ocenił(a) film na 8
Marcineusz_Zet

Oceniam ten film nieco niżej, ale to prawda, warto się z nim zapoznać. Najbardziej podobała mi się końcówka, dużo akcji, dużo emocji. Miło zobaczyć Davida Chianga i Danny'ego Lee w dobrej formie, oraz Billa Tunga w epizodycznej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones