PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=168865}

Wszystkie niewidzialne dzieci

All the Invisible Children
7,7 4 800
ocen
7,7 10 1 4800
Wszystkie niewidzialne dzieci
powrót do forum filmu Wszystkie niewidzialne dzieci

Twórcy objęli w filmie różne obrazy z całego świata. Każdy moim zdaniem mniej lub bardziej
zasługuje na miano małego arcydzieła. Lecz ostatni fragment filmu o "Song Song and Little
Cat" dotknął mnie do głębi... Niesprawiedliwość tej dziewczynce towarzyszyła od początku...
Jednak ona, niczym anioł... Ratuje życie. To był fragment który zmusza do płaczu...

ocenił(a) film na 10
hiahuha

W 100% masz rację. Film genialny, a John Woo przebił wszystkich i ta gra obu dziewczynek.

Ja nie mogę sobie tylko darować, że nie kupiłem tego filmu rok temu w Carrefour. Był na wyprzedaży za 7 zł DVD. Wówczas nie znałem go i okładka mnie jakoś zniechęciła. Obecnie poza Allegro nie ma szans na zdobycie tej pozycji. Próbowałem również u dystrybutora Kino Świat, to nawet nie wiedzieli, że taki film wydali.

Ostatecznie nabyłem ten film właśnie na Allegro, bo moim zdaniem taka pozycja powinna znaleźć się w kolekcji każdego wrażliwego kinomana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones