PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35042}

Huragan ognia

Rapid Fire
6,7 1 155
ocen
6,7 10 1 1155
Huragan ognia
powrót do forum filmu Huragan ognia

Film Huragan Ognia To Super Film Brandona Lee I Super Walki W Tym Filmie!!!Ten Film Akcji Powinien Mieć Każdy Miłośnik Kina Akcji W Domu!!!Polecam Gorąco Ten Film Naprawdę Warto Go Obejrzeć!!!Ja Jestem Fanem Brandona Lee I Sądzę Że Ten Film Jest Super!!!Szkoda Że Ten Mistrz Nie Żyje!!!Bo By Grał Zapewne Do Dzisiaj Tak Wspaniałe Filmy Jak Ten "Huragan Ognia","Starcie W Japońskiej Dzielnicy"-Brandon Lee Gra Tam Razem Z Dophem Lundgrenem!!!,"Piętno Nienawiści"Gra Tam Razem Z Mistrzem Bolo Yeungiem!!!,"Laserowa Misja",I "Kruk"Oraz Serial Kung Fu The Movie -Jest To Serial I Gra Tam Razem Z Davidem Carradinem!!!Polecam Brandona Filmy Obejrzeć!!!!Pozdrawiam Wszystkich Miłośników Kina Akcji!!!

boninho87

Zdecydowanie najlepszy film Brandona....

ocenił(a) film na 10
nie_ma_mnie_2

Brandon Lee Ma Wszystkie Filmy Super!!!A Film Huragan Ognia To Arcydzieło Super Film I Super Muzyczka Zespołu Hardline.
Hardline tytuły piosenek z filmu Huragan Ognia:
Can't find my way, I'll be there-Super piosenki!!!Pozdrawiam Fiołasa!!!

boninho87

No, Hey...

Fakt!!! Wszystkie filmy "Brandiego" są genialne, ale ten jest po prostu unikatowy...

Dziex za tytuły, właśnie muzyczki z tego filmu szukałem. A wiesz może jak nazywa się motyw, który leci, gdy Jake Lo((Brandon)) pod koniec filmu walczy z Minhem((Al Leong)), a potem wynosi z płomieni Mace'a Ryan'a((Powers Boothe))?????
Jak byś wiedział to daj znać,okey?????;-))))))))


btw: Zobacz jak chcesz na Forum Brandona Lee. Napisałem tam jeden "mały" text/temat o nim..


Pozdro...

ocenił(a) film na 10
nie_ma_mnie_2

Widziałem na forum co napisałeś!!!Jak sobie przypomnę ten moty to ci powiem!!!a dokładnie co chcesz wiedzieć???polecam też ci film z van dammem bez odwrotu!!!
bez odwrotu tytuł piosenki-Kevin Chalfant!!!
Hold on the vision!!!-super piosenka!!!
Polecam ci Filmy Billego Blanksa np Szpony Orła 1 i 2 oraz Film Raw Target(żywy cel)- i krwawy ring 1 i 2-Gra Tam Dale Apollo Cook!!!Pozdrawiam Fiołasa

boninho87

Czesc...


Chodzi mi o motyw/utwór/melodię, która leci zaraz na początku "Rapid Fire", a następnie w momencie gdy Jake walczy z Minhen. Dokładnie o ten moment: http://pl.youtube.com/watch?v=K7NL8BBngz4 - taki charakterystyczny kawałek, kiedy oni tylko we dwóch sparują na solówce, po tym jak już wcześniej Brandon powybijał wszystkich oponentów;-)))))

Dziex, za przypomnienie mi tytułów filmów, które oglądałem na VHS-kach z wypożyczalni, jako chłopiec "nieopierzony".;-)))

"Bez Odwrotu" - jest taki sobie, powiedzmy szczerze. Van Damme jako czarny charakter wypadł naprawdę dobrze, ale ogółem film jest średnich lotów. No i ten motyw Bruce'a Lee to już przegięcie...

Billy'ego Blanks'a znam doskonale. Super-kolo. Szkoda, że zrezygnował już z grania we filmach. "Szpony Orła" szukam już od dawien-dawna i są one na torrentach, ale brak tam zródeł, ażeby je "zassać". Masz może jakieś konkretne namiary na tę serię??? Z tego co pamiętam to 3 częsci były...

"Krwawy Ring" - widzę jak przez mgłę, a "Raw Target" nie miałem okazji oglądać((chyba));-)))))))))


Ach...kiedyś to były czasy, co???;-))) Aż się łezka w oku kręci. Ile te moje Video kilometrów taśmy przemieliło to SZOK. W końcu padło śmiercią naturalną((choć i ja tam rączki przyłorzyłem)). Oglądało się tego mnóstwo. Dzień w dzień wypożyczalnia, zaopatrzenie w kaseciska i nocka z głowy. Znało się tych wszystkich super-zakapiorów kina akcji i kung-fu. Szkoda, że tacy fighterzy jak chociażby Don Wilson The Dragon, Jeff Speakman, Matthias Hues, Bolo Yeung, Billy Blanks, Phillip Rhee, Olivier Gruner, James Lew, Keith Cooke, Jalal Merhi, Al Leong, Sammo Hung Bo, Cynthia Rothrock, Thomas Ian Grifith, Michel Qissi, Michael Dudikoff, Michael Pare, Benny Urquidez, Professor Toru Tanaka, Steve James, Sho Kosugi, Gary Daniels, Jeff Wincott, Richard Norton, David Bradley, Mark Dacascos; nie zrobili dużo większej kariery, bo stać ich było na to. Kino akcji lat 80-tych i pierwszej połowy 90-tych, to była zupełnie inna bajka. Teraz już się takich rzeczy nie robi...niestety. Dziś mamy gości typu Jet Li, Cung Le, Jason Scott Lee, którzy latają po ścianach, a wpierdol może im spuścić nawet Rysiu z Klanu;-))))))))))
Albo np. taką pizdę Umę Thurman w gniocie Kill Billu, która ma takie pojęcie o Martial Arts jak ja o matematyce...Dno!!!
W dzisiejszych czasach filmy są naszpikowane efektami specjalnymi, obróbką komputerową, wszystko jest z pogranicza science-fiction i wywołuję to poczucie Groteski. A tamto kino było naturalne, autentyczne i to ogląda.....


Kurde nie wiem Boninho co Ci by tu polecić, bo zapewne wszystko już widziałeś, patrząc po tym co masz w ulubionych. Sporo tego jest. Jak spamiętałeś te wszystkie tytuły??? Na kartce notowałeś, co oglądasz, czy jak??? ;-))))) Nie chcę byc banalny, więc zapodam Tobie takie tytuły jak:

- Tylko dla najlepszych
- Kiedy kule łamią kości
- Skośnooki bądz czujny
- Perfekcyjna Broń
- China O'Brien
- Żelazne Anioły

By może widziałeś i to...


Btw: A nie masz może czasem tego filmu:???: http://www.filmweb.pl/Regu%C5%82y+odwetu,1986,o+filmie,Film,id=104752 - Klasyk azjatyckiego kina akcji...



Pozdro...



ocenił(a) film na 10
nie_ma_mnie_2

Te filmu co wymieniłeś akurat ich nie widziałem!!!a reguły odwetu widziałem super film!!!mój kumpel ma na vhs ten film!!!tych aktorów co wymieniłeś może nie grali niektórzy z nich dużo filmów ale grali super filmy!!!raw target i krwawa pieść mam i powiem ci że dale apollo cook dał czadu super filmy!!!a film bez odwrotu mi się z van dammem podoba się super film i ta muzyczka!!!van damme ma dużo super filmów!!!a z arnolda filmów najbardziej podoba mi się film commando super film akcji!!!niestety niewiem jaki jest tytuł tej piosenki sam bym chciał wiedzieć!!!ale jak się dowiem to ci napisze!!!polecam ci film i serial raven z Jeffrey Meek i Cary - Hiroyuki Tagawa!!!Co sądzisz o filmie decydujące uderzenie z Lorenzo Lamasem???On też ma super film!!!Na filmwebie pisze że są 2 części szpony orła!!!o 3 częściach niesłyszałem!!!a film raw target jest do kupienia na allegro za 5 zł!!!wpisz w allegro raw target i zobacz!!!Bolo Yeung jest wiecznie młody jego filmy są genialne !!!!Pozdrawiam!!!

nie_ma_mnie_2

Hello...

Franka Zagarino znam. Oglądalem z nim serię filmów((tytułów nie kojarzę)), gdzie kreował rolę jakiegoś cyboga, robota, androida...coś takiego. Widziałem z nim także filmik gdzie grał u boku takiego kolesia z brodą. Laras, czy Lara ten drugi kolo, się nazywał. Tytułu rownież nie pamiętam...


Eee...jedak Bolo grał pozytywną postac jeszcze we filmie "TC 2000", obok Billy'ego Blanks'a, Matthias'a Hues'a & Jalala Merhi'ego. Ostatnio ściągnąłem ten film, razem ze "Shootfighter 1&2" i Bolo jest tam "DOBRY". Obejrzałem je przded-wczoraj. Ciekawe filmy;-) Na stronie Bolo Yeunga są błędy, dlatego nie sugeruj się wszystkim co tam wyczytasz! Ta nowa produkcja "Blizhniy Boy" jest wstawiona dwa razy. A "Büyük seytan üçgeni" planowany na rok 2008 nie wiadomo, czy w ogóle powstanie;-)))

Telewizji AXN nie mam, więc nie mogłem zobaczyc "Ravena":-((( Natomiast "Wielki Biały Ninja" posiadam kompie. Fajniutki, śmieszny filmik. Dobra rólka tego kolesia z Mortal Kombat Robin'a Shou i genialna kreacja Śp. Chrisa Farley'a - szkoda, że on już nie żyję [*][*][*] R.I.P. To był naprawdę zabawny komik...


Kurde jakbyś dał radę zalatwic te "Reguły Odwetu" to byłbym bardzo wdzięczny;-) Możemy się nawet wymienic, ponieważ widzialem gdzieś tam na FilmWebie, że szukasz tego filmu: http://www.filmweb.pl/Kr%C3%B3l+kickboxer%C3%B3w,1991,o+filmie,Film,id=139728 - mam go na oryginalnej kasecie VHS. Serio! Gdybyś chciał na wymiankę, to ja bardzo chętnie;-) Wszystko zależy, czy ten Twój kumpel się zgodzi:-(((

O tych nowych filmach Seagal'a i Van Damme'a nie chcę mi sie gadac. Mam sentyment do starych obrazów, tych aktorów i niech tak zostanię;-)))

Z Charles'a Bronson'a polecam Ci napewno całą serię "Życzenie Śmierci". Z filmów jakie z nim widziałem, to godne oglądniecia są jeszcze "Parszywa dwunastka"((gdzie zagrał u boku takich twardzielów jak Lee Marvin & Telly Savalas)) "Prawo Murphy'ego", "Telefon", oraz "Za dziesięć minut północ". Facet jest we wszystkich zajebisty...

Cary Hiroyuki-Tagawa oprócz Yoshidy w "Ostrym...", był jeszcze świetny jako Shang-Tung w "Mortal Kombat", a także w "Niebezpiecznej strefie", "Perfekcyjnej Broni, "Wydarzyło się w Los Angeles", "Białym Tygrysie" i w "Nemesis", obok Grunera... Więcej filmów z nim, nie miałem okazji zobaczyc:-(((


Kit z Lamasem, niech występuję gdzie chce. Ofert nie ma, a alimenty swoim czterem żoną, trzeba płacic, no nie;-))). Facet u mnie i tak jest spalony...

Trudno zapamiętam wszystkie filmy jakie się w życiu oglądało. Nie sposób. Ty chyba już widziałeś wszystko, sądząc po tym co masz w ulubionych,???;-))) A jak nie, to obejrzyj filmy z aktorami których wymieniłem postach powyżej((łącznie z tym)), a także z takimi gościami jak m.in. Bill Duke, Billy Drago, Carl Weathers, Christopher Walken, Danny Trejo, Dolph Lundgren, Jackie Chan, Jason Statham, Dwayne Johnson, Gary Busey, Joe Pesci, Jürgen Prochnow, Louis Gossett Junior, Michael Ironside, Michael Madsen, Mickey Rourke, Peter Stormare, Robert Davi, Rutger Hauer, Scott Glenn, Tom Berenger, Vincent Cassel, William Forsythe, Willem Dafoe, William Sadler, Wesley Snipes, Al Pacino, Rob De Niro, Marlon Brando, Jack Nicholson...i...tak dalej...i...tak dalej!!!;-)))

Wejdz na ich stronki i we filmografiach poszukaj czegos, co potencjalnie mogło by Cię zainteresowac;-)))

Co do tytułów piosenek z filmów które wymieniłeś, to moja rada jest taka, ażeby w Bershare((versja 5.2.5)) wpisywac orygilny((angielski)) tytuł filmu i tak sobie szukac. Sam tak robiłem. Np. Wpisałem całe nazwisko Van Damme'a i znalazło mi soundtracki z kilku obrazów w których grał;-)))


Btw: "Nieuchwytny Cel" jest okey((świetna rola Lance Henriksen'a)) "Maximum Ryzyka" takie sobie, "Ryzykanci" znośne, a "Za Ciosem" słabe...



Pozdrawiam Serdecznie...







ocenił(a) film na 10
nie_ma_mnie_2

Polecam ci film Nigdy nie mów śmierć z Frankiem Zagarino i Z Billym Drago!!!
Joe Lara grał w Stalowej Granicy i w Amerykańskim Cyborgu między innymi!!!
Ok rozumiem z tymi filmami z Bolo!!!A Jalal Merhi też dobry aktor też ma dobre filmy-np Szpony Orła1,Bezlitosny,Pazury Tygrysa,TC 2000,Nieustraszony Tygrys!!!żałuj że nie widziałeś serialu Raven genialny serial!!!
Bronson to wogóle super aktor i ma super filmy!!!Tagawa też super aktor najbardziej mi się widział jak grał w Ostrym pokerze w małym toki z Brandonem Lee!!!
Ja tam do lamasa nic niemam -dla mnie to super aktor!!!renegat-super serial!!!
Lance Henriksen też dobry aktor i ma dobre filmy np Nieuchwytny Cel z Van Dammem!!!
Co sądzisz o serialu Grom w raju, kojak, Columbo,Bonanza,Drużyna a, Nieustraszony i Legendy Kung Fu I Serial z Brandonem Lee!!!
Pozdrawiam Fiołasa!!!

ocenił(a) film na 10
nie_ma_mnie_2

Siema Ziomek Co Tam U Ciebie???Nic W Ogóle Nie Piszesz!!!Kupiłem Sobie Dużo Filmów Karate Bardzo Ciekawych Oraz Książkę Karate Fajną!!!Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
boninho87

Zajebisty film, widziałem go z 200 razy, a i tak dziś obejrzałem jeszcze raz :D

ocenił(a) film na 10
malysz369

film legenda muzyka legenda rola Brandona Lee zajebista ja ten film uwielbiam i oglądam go często

boninho87

dobry film ale Kruk jest najlepszy

ocenił(a) film na 10
krzysv

Huragan Ognia klasyk na zawsze

ocenił(a) film na 9
boninho87

Dokładnie, niezapomniany klasyk kina akcji z nieodżałowanym Brandonem, który zawsze wywołuje we mnie nostalgię za czasami dzieciństwa i magią filmów z VHS:) Utwór "I'll be there" zespołu Hardline wymiata:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones